• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

استخدام دانش‌آموزان شین‌آبادی در آموزش و پرورش

کمال حسین‌پور گفت: به دستور وزیر آموزش و پرورش، دانش‌آموزان حادثه دیده شین‌آبادی پس از اخذ مدرک لیسانس در آموزش و پرورش استخدام می‌شوند.

کمال حسین‌پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به دستور وزیر آموزش و پرورش، دانش‌آموزان حادثه دیده شین‌آبادی پس از اخذ مدرک لیسانس در آموزش و پرورش استخدام می‌شوند.

حسین‌پور افزود: با توجه به مکاتبه اخیر با وزیر آموزش و پرورش، به دستور وی، دانش‌آموزان حادثه دیده شین‌آبادی پس از اخذ مدرک لیسانس در آموزش و پرورش استخدام می‌شوند.

درادامه

او در ادامه با اشاره به مشکلات فرهنگیان و قول مساعد وزیر آموزش و پروش برای حل مشکلات تصریح کرد: در این رابطه به وزیر برای قرار گرفتن نیرو‌های نهضتی یک دوره‌ای در فرایند تبدیل وضعیت از حق التدریسی به پیمانی و نیز ایجاد فرصت به کسانی که مشمول قانون هستند، اما در موعد مقرر مراجعه و تشکیل پرونده نداده‌اند، تاکید شد.

طراحی سایت های مدرسه و آموزش گاه ها

با کمترین هزینه

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین در مکاتبه با وزیر، موضوعاتی مانند امکان ادامه فعالیت‌های سواد آموزی به ویژه سطوح بالاتر در بستر سامانه شاد، دستور به کارگیری نیرو‌های خدماتی و سرایداری در مدارس و ادارات آموزش و پرورش و اجازه به کارگیری و تعیین تکلیف معلمین حق التدریسی نهضت پیش دبستانی برون‌ سپاری که شامل قانون بوده، اما به دلایل مختلف از جمله عدم منظور کردن کلاس درسی برای آنان تاکنون جذب نشده و پیش‌نوبت هستند، مطرح و وزیر آموزش و پرورش قول مساعد داد.

او با اشاره به لزوم اجازه آزمون مجدد به معلمینی که در آزمون قبول نشده‌اند، یادآور شد: از سوی دیگر باید از ستاد ملی کرونا مجوز کسب برای فعالیت مدارس روستا‌های کم جمعیت و چند پایه که اکثراً محروم هستند انجام شود.

حسین‌پور با تاکید بر اختصاص منابع بسته حمایتی که متأسفانه تاکنون در تعدادی از شهرستان‌ها آغاز به کار کرده‌اند بیان کرد: همچنین باید در اجرای قانون حذف محدودیت اعمال مدارک فرهنگیان و همچنین اجرای کامل قانون رتبه بندی تسریع شود./

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

0 پاسخ به "استخدام دانش‌آموزان شین‌آبادی در آموزش و پرورش"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

استخدام دانش‌آموزان شین‌آبادی در آموزش و پرورش - موسسه ژیوار

© 2020.کلیه حقوق برای موسسه ژیوارمحفوظ است.

X